Vstupenky na Imuni Akademii nyní v prodeji! Více informací

Aktuálně nejste přihlášení. Přihlašte se nebo se registrujte zde.

5 tipů, jak prožít skvělého Valentýna

Přinášíme vám pět praktických tipů, jak si na plno vychutnat svátek svatého Valentýna se svým milovaným. Pokud snad 14. února nemáte s kým slavit, tak nezoufejte. Pořád níže uvedenými tipy potěšit toho, kdo vaši lásku potřebuje nejvíce a to jste vy sami.

1. Zahrajte si na turistu ve vlastním městě

Vždy jste chtěli navštívit památku nebo muzeum ve vašem městě, ale nikdy jste se k tomu nedostali? Staňte se na jeden den turistou ve svém městě a navštivte místa, kam kde jste už dlouho nebyli a nebo se tam chtěli vždy podívat. Vychutnejte si zážitek tím, že po celý den pořídíte spoustu fotografií, aby jste mohli na tento vyjímečný den mohli vzpomínat.

2. Pozorujte hvězdy

Není potřeba teleskop, abyste si uspořádali večer s pozorováním hvězd. Stačí jít do své vlastní zahrady s teplou venkovní dekou a použít aplikaci na pozorování hvězd k identifikaci souhvězdí v noční obloze. Teplý čaj nebo lahev prossecca tento zážitek ještě více umocní.

3. Přineste svému partnerovi snídani do postele

Když se ráno na Valentýna probudíte, dejte svému partnerovi pusu (nebo cokoliv jiného, co preferujete) a potom ho/ji požádejte, aby zůstal/a v posteli a užil/a si pohodové ráno, zatímco vy připravíte speciální snídani na Valentýna.

Oblíbenou volbou pro Valentýna je hromada palačinek s všemi náplněmi, tvarovaných do srdcí s jahodami nakrájenými do tvaru srdce. Pokud váš partner/ka není fanouškem palačinek, tak stačí připravit jejich oblíbenou snídani, třeba něco, co si sami obvykle nemají čas udělat. Ukážete jim tak, že jim skutečně nasloucháte.

4. Napište na poznámkové papírky, co máte rádi na svém partnerovi a nalepte je na různá místa v domě

Vezměte si fixu a balíček poznámkových lepících papírků a nechte svou kreativitu volně plynout. Zapisujte si vzpomínky, oblíbené vlastnosti, věci, které na svém partnerovi obdivujete, nebo cokoli jiného, co vám přijde na mysl. Umístěte si poznámky na různá místa v domě, jako například na zrcadlo v koupelně, na ledničku v kuchyni nebo na televizi. Dejte jim co nejvíce důvodů, aby se cítili milovaní.

5. Hoďte se do gala a vychutnejte si slavnostní večeři u vás doma

Aby jste si udělali romantický večer nemusíte chodit do restaurace. Užijte si vaření spolenčně se svým partnerem a proměňte svoji kuchyni luxusní restauraci. Zapalte svíčky, otevřete lahev dobrého vína a oblečte si své oblíbené slavnostní šaty, jako by jste šli na důležuitou společenskou událost. Připomeňte si, že slavnostní chvíli můžete zažívat i jindy než o vánocích a užijte si naplno společný večer.