Vstupenky na Imuni Akademii nyní v prodeji! Více informací

Aktuálně nejste přihlášení. Přihlašte se nebo se registrujte zde.

Imuni Akademie 17.9.2022

Dne 17.9.2022 proběhla další z Imuni Akademií v luxusním hotelu Courtyard by Marriott Brno. Akce byla opět nabitá informacemi, jak z oborů doplňků stravy, zdravého životního stylu a byznys leadershipu. 

Každou Imuni Akademii připravujeme tak, aby pro vás byla co nejpřínosnější a dokázali jste si z ní odnést co nejvíce informací, které pak můžete snadno aplikovat a převést do praxe. Proto jsme se rozhodli, že vám to ještě více ulehčíme a jednotlivé bloky Imuni Akademie pro vás zveřejníme zde na Imuni webu. 

Nyní si můžete přehrát vstupy jednotlivých řečníků přímo zde v Imuni Akademii v sekci “Imuni Akademie Live”. Záznam je dostupný pouze registrovaným členům.

Nejsilnější antioxidant na světě

Akci jako první řečník zahájil pan RNDr. Jaromír Pliščinský, který je odborníkem na látku zvanou Astaxantin, která je nejsilnějším antioxidantem na světě. V hodinovém bloku jste se mohli dozvědět kde a jak se astaxanthin získává, jak funguje v těle, a kde nejvíce pomáhá.

jen pro registrované uživatele

Energií nabitá Marcela Uhrinová a návod jak zdravě hubnout

Marcela Uhrinová nejprve celý konferenční sál roztančila, navázala přednáškou o sobě, praktickými tipy na redukci tělesné hmotnosti a zakončila neuvěřitelným životní příběhem, který nenechal jedno oko suché. Marcela je inspirativní žena, kterou nepřízeň osudu nezlomila a dokázala otočit svůj život doslova o 180 stupňů.

jen pro registrované uživatele

Změň to jak myslíš a změníš svůj život

Kamila Liedermanová je vynikající psychoanalytička a jedna z nejtalentovanějších diagnostiků, se kterou budete mít možnost se setkat. Na Imuni Akademii promluvila o tom, jak nastavit svoje myšlení pro dosažení úspěchu.

jen pro registrované uživatele

Interaktivní trénink leaderů přímo v praxi

Adrianu a Davida Zbojka není třeba představovat. Každý, kdo se o síťový marketing jen trochu zajímá totiž ví, že jsou top mentoři v oblasti osobního a finančního rozvoje. Na Imuni Akademii tentokrát ukázali, jak vypadá trénink leaderů přímo v praxi.

jen pro registrované uživatele

Video vám dá informace a inspiraci, ale zažít to na vlastní kůži může změnit váš život

Akademii si nyní můžete přehrát online na webu Imuni. Je to vynikající šance si připomenout, co jste na akci slyšeli, nebo příležitost pro ty, kteří se akce zúčastnit nemohli. Ale žádné video na světě vám nepředá energii, kterou byla akce nabitá. 

Jen být ve stejnou chvíli v místnosti s těmi nejúspěšnějšími z oboru je samo o sobě inspirativní, proto ikdyž jste se nemohli zářijové Imuni Akademie zůčastnit, tak nezoufejte. Připravujeme pro vás již další akci, o které se již brzy dozvíte zde na webu Imuni a ve svém emailu.