Vstupenky na Imuni Akademii nyní v prodeji! Více informací

Aktuálně nejste přihlášení. Přihlašte se nebo se registrujte zde.

Imuni Akademie 25.6.2022

Akce nabitá neskutečnou energií

Imuni Akademie proběhla v sobotu 25.6.2022 v jednom z nejkrásnějších Brněnských hotelů Courtyard by Marriott Brno. Akce začala v 10 hodin dopoledne a poslední řečník odložil mikrofon až po 17 hodině večer. Nicméně skvělá nálada udržela spoustu z nás v hotelové restauraci až do pozdních nočních hodin.

Nejnovější vědecké poznatky z oblastí doplňků výživy

Akademii tentokrát zahájili vědci a to konkrétně paní Ing. Blanka Pelikánová, MUDr. Kristina Ranná a Mgr. František Švejda. Během tří hodinového bloku jsme se mohli dozvědět jaké jsou nejnovější objevy v oblasti doplňků výživy, jak přesně funguje endokanabinoidní systém, jakým způsobem v těle vzniká zánět a jak tomu předcházet a mnoho dalšího. 

Představení Endokanabinoidní diety

Závěrem tohoto bloku nás čekalo velké překvapení, kdy majitel společnosti Michal Kubánek odhalil novou řadu produktů Endokanabinoidní diety.

Tato dieta je zcela jedinečná v tom, že působí na endokanabinoidní systém a pomáhá s regulací tělesné hmotnosti zcela novým způsobem. Endokonabinoidní dieta je postavena čistě na přírodní bázi a obsahuje látky, které jsou výsledky posledních výzkumů a jsou podpořeny vědeckými studiemi.

Pokud se chcete dozvědět více, o tom jak endokanabinoidní dieta funguje, klikněte sem.

Mentoring úspěšného prodeje a ocenění nejlepších obchodníků

I nejlepší produkty na světě jsou k ničemu, pokud o nich nikdo neví. Aby produkty Imuni pomohli co nejvíce lidem vytváříme komunitu profesionálních obchodníků. Základem je rozumět produktu, ale také zákazníkovi a nakonec i sobě.

Právě na porozuměním vnitřní a vnější motivace nás provedli vynikající mentoři a zkušení obchodníci Kuba Hradiský, Jana Králová, David a Adriana Zbojek. 

Pořád je velký kus cesty před námi

Je až neuvěřitelné co všechno jsme společně za necelý rok dokázali. Děkujeme všem partnerům Imuni za skvělou práci. Bez vás by to nebylo možné.

Velký kus cesty je pořád před námi a rozhodně je kam stoupat. Každý den nám to znova dokazujete.

Těšíme se na vás na další Imuni Akademii v září.