Česká značka
prémiových doplňků stravy

Naše produkty jsou vyráběny výhradně v České republice ze
zcela přírodních surovin a s vysokou koncentrací účinných látek.

Co jsme zjistili během studií přírodních produktů?

Procestovali jsme desítky tisíc kilometrů napříč Evropou, abychom se dozvěděli vše o přírodních produktech a jejich vlivu na lidský organismus. Zajímalo nás, jak funguje celý trh s doplňky výživy. Dokonalý produkt jsme nenašli, zjistili jsme však něco mnohem cennějšího.

Cesta za dokonalým
produktem

Ve světě, ve kterém neustále vznikají nové trendy, kdy každý tvrdí, že má nový doposud nepoznaný produkt, jsme i my takový hledali a nakonec jsme našli něco mnohem cennějšího.

Nejdůležitější je samozřejmě velmi kvalitní složení. Ze zkušenosti víme, že Hi-tech produkty jsou velmi složité pro prezentaci a většinou vyžadují odbornost, což není vhodné v tuto dobu pro duplikaci a dlouhodobou udržitelnost. Proto jsme vsadili na přírodní složky s vysokou vstřebatelností a prokázaným zdravotním tvrzením. Základní kritérium pro výrobu  bylo, jak co nejjednodušeji komunikovat produkty směrem k našim zákazníkům.

Kvalitní produkty
a příležitost spolupráce

Naše produkty vyrábíme a z větší části pěstujeme na území České republiky. Koupíte je prostřednictvím našich partnerů, kteří Vás vždy dobře nasměrují, aby jste zvolili ten nejvhodnější produkt právě pro vás.

Díky inovativnímu systému se můžete sami stát snadno naším Partnerem, ať již chcete jen mít produkty s výraznou slevou, občasný přivýdělek nebo chcete vybudovat vlastní obchodní impérium.

Každý produkt Imuni prošel přísným laboratorním testováním a má jedny z nejlepších poměrů účinných látek, které jsou na trhu dostupné.

Kvalitní produkty
a příležitost spolupráce

Naše mise není pouze prodávat vysoce kvalitní přírodní produkty, ale především pomáhat vítězit našim zákazníkům a obchodním partnerům v nejdůležitějších oblastech života.

Na trhu jsme nenašli společnost, která by splňovala všechny naše nároky na kvalitu produktu, jednoduchou a srozumitelnou komunikaci, proto jsme se rozhodli založit Imuni.

Team Imuni

Naše hodnoty

01

Kvalita

Díky vysoké koncentraci účinných látek obsažených v našich produktech můžeme s jistotou říct, že Imuni produktuje jedny z nejkvalitnějších výrobků na trhu doplňků stravy.

02

Jednoduchost

Produkty Imuni neobsahují žádné záhadné nadčasové technologie. Jsou postaveny na čistě přírodní bázi a vědeckých výzkumech. Složení produktů je jednoduché, snadno pochopitelné a díky pečlivě vybraným surovinám je přivedeno téměř k dokonalosti.

03

Fair play

Jedním z našich cílů je za sebou nechat pozitivní stopu, proto hrajeme fér hlavně  v komunikaci s našimi zákazníky a obchodními partnery. Zakládáme si na win-win přístupu, kdy vítězí všechny strany.

04

Růst

Pomáháme lidem růst a zlepšovat kvalitu každodenního života. Díky produktům Imuni  můžete získat větší vitalitu, lepší zdraví, kvalitnější spánek, vášnivější sexuální život a mnohem víc. Nálada určuje naše chování. Náladu vytváří vnitřní prožívání a fyziologie a právě s tou Vám pomáháme. Díky inovativnímu systému práce můžete náš systém využít na občasný přivýdělek nebo vybudovat vlastní obchodní impérium.