Stop celulitidě a povislé kůži

Produkty vyvinuty speciálně pro snížení vzhledu celulitidy a zpevnění pokožky.

+1000 spojených zákazníků

Celulitida a povislá kůže trápí 90% žen
Jsou to přirozené projevy stárnutí. Naštěstí je lze výrazně ovlivnit.
Proto jsme vyvinuly Refine Scrub & Spray.

Kde Refine účinkuje nejlépe

Hýždě

Stehna

Ruce

Břicho

Krk

Refine Scrub

Třísložkový hloubkově exfoliační peeling s himalájskou solí

1. Odstraňuje odumřelé buňky

Masírování pokožky při aplikaci peelingu s himalájskou solí přispívá k důkladnému odstranění odumřelých kožních buňek a napomáhá stimulaci krevního oběhu. Tím dochází k odstranění toxinů, které způsobují celulitidu.

2. Čistí pokožku

Šetrně čistí pokožku a provoní ji svěžími tóny čerstvé máty, heřmánku, rozmarýnu a hřejivé skořice. Zastává tedy také funkci vysoce kvalitního a šetrého sprchového mýdla.

3. Vyživuje pokožku

Při kontaktu s vodou se změní na tělové mléko, které pokožku zvláční a vyživí, obnoví její hydrataci i rovnováhu a dodá jí dlouhotrvající jemnost.

Refine Spray

Sprej pro ošetření pokožky s celulitidou a nadbytkem tukové tkáně

Neolipo™ REFINE

Bioaktivní lipozomální látky Neolipo™ REFINE obsahující enkapsulované extrakty z Guarany a zeleného čaje obsahující kofein a polyfenoly, účinně penetrující pokožkou.

Iso-Slim Complex™

Klinicky ověřená švýcarské přírodní účinné látka Iso-Slim Complex™ s 37% redukcí celulitidy během 6-ti týdnů (ve vysoké koncentraci 4%, při níž byla dělána klinická studie)

Firmiderm™

Firmiderm™ je speciálně vyvinutá látka pro zpevnění a vypnutí pokožky. Firmiderm™ se skládá z látek a rostlinných extraktů plodu kaštanu, květu bezu a z listu vrcholáku pravého.

Co Refine dokáže

-37%

Redukce celulitidy

+67%

Pružnost pokožky

+41%

Jemnost pokožky

Změna oproti původnímu stavu po 6 týdnech aplikace Refine Scrub & Spray.
Zobrazit více informací o výzkumu.

Zkušenosti zákazníků s Refine

Výsledky při pravidelném používání Refine se dostaví do 5ti týdnů.

Co říkají o Refine?

Autentické recenze od zákazníků, kteří používají Refine.

Blanka P.

Já jsem velice spokojená. Napadlo mě zkusit produkty Refine na celé tělo, dekolt a obličej a moc doporučuji. 👍👍 Krásně zpevní a vyhladí pokožku a to nejen na stehnech. Podbradek a kontury obličeje krásně zpevní, krk a dekolt. Nádhera 🙏 Určitě vyzkoušejte. Je to skvělá sada. Za mojí osobu 💯💯💯

Eva P.

Já jsem moc spokojená. Scrub je úžasný úplně zbožňuji tu pokožku po umytí. Prostě nádhera. Vůně je pro mě taky super jelikož máta a skořice jsou mí oblíbenci. Refine produkty používám už delší dobu, ale scrub jsem používala tak 1x týdně a spray se přiznám že né každý den, ale v neděli to budou v kuse 3 týdny kdy scrub používám 4x za týden a spray 2x denně. Sama jsem zvědavá jaký rozdíl bude podle fotek.

Hana S.

Ja jsem momentálně ve fázi testování a musím vychválit. Nádherné voní oba výrobky. Scrub krásné vyhladí pokožku už během sprchování a sprej pak práci dokončí. Zatím používám asi 3 týdny a musím říct, že pokožka je opravdu krásně vyhlazena. Doporučuji všemi deseti!

Klinicky ověřený účinek na celulitidu*

  • Snížení celulitidy v průměru o 37 %
  • Zmenšení obvodu stehna až o 3,8 cm
  • Zvýšení pružnosti pokožky až o 57 %
  • Zvýšení pevnosti pokožky až o 41 %

Studie* byla provedená na 20 ženách ve věku 39-58 let trpících silnou celulitidou prokázala, že po aplikaci gelu s ISO-SLIM COMPLEX™ 1x denně po dobu 6 týdnů došlo k viditelnému snížení celulitidy v průměru o 37 %, zmenšení obvodu stehna o 3,8 cm, zvýšení pružnosti pokožky o 57 % a její pevnosti o 41 %.

Objednejte si Refine

Jedinečné certifikované 
složení

Výzkumy a uživateli 
potvrzená účinnost

czech

Vývoj a výroba 
v České republice

Obsahuje složky
 v BIO kvalitě

Často kladené otázky

Okamžik, kdy začnete pozorovat účinky Refine, je individuální. U někoho může nastat již během prvního týdne, ale obecně se dá očekávat, že nejpozději se projeví do šesti týdnů.

Nejprve jemnými krouživými pohyby aplikujte Refine Scrub na vaši pokožku. Masírujte ji tak, aby se dobře prokrvila. Poté opláchněte Scrub vodou a na dané místo stříkejte několikrát Refine Spray, který následně rozetřete pomocí ruky.

Refine Scrub kombinuje účinky peelingu, mýdla a zklidňujícího krému, poskytujíc tak optimální péči o vaši pokožku před aplikací Refine Spray. Tento sprej pak efektivně podporuje zpevnění pokožky.

Oba produkty Refine můžete používat nezávisle na sobě.

Refine Scrub ideálně 2 až 3x týdně.

Refine Spray lze užívat i několikrát denně. Doporučujeme tedy ráno i večer.

Na rozdíl od konkurenčních produktů určených k redukci celulitidy a zpevnění pokožky, Refine obsahuje zcela unikátní účinné látky.

O účinnost aktivních látek u obou produktů si můžete přečíst přímo zde na našem eshopu.

Stovky spokojených uživatelů, opakované nákupy a výsledky laboratorních klinických studií jednoznačně potvrzují, že Refine vyniká a je bezkonkurenční v oblasti produktů zaměřených na odstranění celulitidy a posílení pevnosti pokožky.

Častým omylem je domněnka, že celulitida je způsobena nadváhou, přitom pravý důvod vzniku celulitidy je ukryt pod pokožkou.

V podkoží máme stále stejný počet tukových buňek. Tyto buňky si zde žijí ve svém přirozeném stavu ve své ideální velikosti.

Avšak vlivem nezdravého životního stylu a faktorů jako je stres, průmyslová strava, nedostatek pohybu, nadměrné množství cukru a další se v těchto buňkách ukládají toxické látky a ty způsobují jejich nadměrný růst.

Tukové buňky se tak doslova nafouknou jako balón a vytváří na kůži tlak, který vede povrchové deformaci známé jako pomerančová kůže. Zanesené a zvětšené tukové buňky brání krevnímu a lymfatickému oběhu a vzniká celulitida.